YOL YARDIM 0322 421 65 32

YEDEK PARÇA 0322 421 65 34

Çözüm Anahtarınız..

HİZMETLERİMİZ

  • Yedek Parça Servisimiz Tam Müsteri Memnuniyeti odakli çalismaktadir.Servisimizde orijinal yedek parça kullanilmaktadir. Orijinal yedek parça aracinizin daha uzun ömürlü olmasini saglar. Aracinizdaki diger parçalarla uyum içerisinde asinmalari ve uyumsuzluklari ortadan kaldirir.
  • Binek Servis Otomobilinizden iyi bir performans ve otomobilinizle güvenli bir yolculuk için aracimizi belirli araliklarla bakim yaptirmaniz gerekmektedir.Yaptiracaginiz bakim hem yakittan tasarruf saglayacak hem de araciniz motor ömrünü uzatmasini saglayacaktir.Aracinizi her 15.000 km bir bakima girmesi gerekir eger bir yil içinde bu kilometre dolmaz ise yilda 1 kez yillik bakim yaptirmak gerekir.
  • Ticari Servis Ticari aracınızdan iyi bir performans ve aracınızla güvenli bir yolculuk için aracinizi belirli araliklarla bakim yaptirmaniz gerekmektedir.Yaptiracaginiz bakim hem yakittan tasarruf saglayacak hem de araciniz motor ömrünü uzatmasini saglayacaktir.Aracinizi her 15.000 km bir bakima girmesi gerekir eger bir yil içinde bu kilometre dolmaz ise yilda 1 kez yillik bakim yaptirmak gerekir.
  • Kaporta Boya Kaporta Boya servisimiz son sistem ekipmani ile araçlarin kaporta onarimlarini belirtilen sürelerden daha hizli ve daha güvenli uzman ve egitimli kadrosu ile gerçeklestirmektedir. Kaporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarina karsi aninda müdahale etmektedir.Sigorta departmanimizla planli ve sistemli çalismasi sayesinde araçlarinizin hasar ve sigorta islemleri bir yandan hizli bir sekilde giderilirken zaman kaybetmeksizin araçlarinizin onarimi yapilmaktadir.
  • Elektrik & Elektronik Servisimizde aracınızın klima, anahtar kodalama, ABS-TCS tamiri, Beyin kodlama, radyo-teyp tamiri, tesisat tamiri işlemlerinin yan sıra.. Aracınınız tüm elektriksel ve elektroniksel arızalarına çözüm bulan tecrübeli, eğitimli ve çok güçlü bir ekibi bulunmaktadır.
  • Yol Yardım Hizmeti Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Ergün Oto Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda 421 65 32 - 532 130 95 95 veya 532 566 70 71 Yol Yardım Hattı'nı arayarak bize ulaşabilir ve profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızı Ergün Oto servise çekilmesini sağlayacaktır.
  • Ücretsiz Vale Hizmeti Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz size geliyoruz. Aracınıza bakım veya başka bir şey yaptırmak istediğiniz her an vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz sayesinde aracınız arzu ettiğiniz yerden alınarak işlemleri tamamlanacak ve talep ettiğiniz yere ulaştırılacaktır.
  • Hızlı Servis Toplam işçilik süresi 30 dakika ile 60 dakika arası olan işlemleriniz için, aracınıza atölyemizin ayrı bir bölümünde hızlı servis hizmeti verilmektedir. Sadece belirli işlemleri kapsayan bu hizmetimiz için randevu almanız gerekmez ve böylece araç kabul ve teslimat gibi rutin servis süreçleriyle vakit kaybetmezsiniz
  • Lastik Hizmeti Ergün Oto lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır . Satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü , balans gibi bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır .
  • Döşeme Hizmetleri Aracınızın döşemesi ister kumaş isterse deri olsun her türlü sorunlarınızda, uzman ekibimiz alternatif çözüm üretebilmektedir. Ayrıca direksiyon ve vites topuzu deri kaplaması orijinaline uygun şekilde yapılmaktadır.