KURUMSAL

Adana Ergün Otomotiv Yedek Parça İnşaat Sanayi Limited Şirketi 1986 yılında Adana da kurulmuştur. Firmanın Kurucusu Ergün Çoktay'dır. Kurulum amacı Ford marka araçların yedek parça ihtiyacını karşılamak ve servis hizmeti vermektir.

MİSYONUMUZ

Ford marka araç sahiplerine ekonomik, dürüst ve güvenli hizmet vermek. Bu hizmetleri teknoloji eşliğinde geliştirmek ve devamlılığını sağlamak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Yedek parça satışı ve servis hizmetlerinde bilgiye, tecrübeye ve güvene dayalı ekonomik çözümler üretmek. Yeniliği sürekli takip ederek çalışanları bu yönde eğitmek, geliştirmek ve profesyonel bir şirket olmaktır.

Geride bıraktığı 27 yılda Adana bölgesinde yedek parça satışında ve servis hizmetlerinde öncü firmalardan biridir. 1986-2000 yılları arası Ford Otosan yedek parça bayiliği ve 1995-2000 yılları arası yetkili Ford Servisliği yapmıştır. 2000 yılından sonra bölgenin en büyük özel Ford servisi hizmetlerine kapılarını açmış olup, ayrıca Kızılay caddesi şubesi  yedek parça satış mağazası olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 

2000 yılına açılan servis hizmetleri faaliyetlerini her geçen gün yatırımlarıyla güçlendirip, büyütmektedir.

Servis hizmetlerinin verildiği şubesinde,  yedek parça satış, kaporta boya, teknik servis ve otomobille ilgili tüm donanımsal faaliyetler yapılmaktadır.  Faaliyetlerini  4000 m2 si kapalı, toplam 7000 m2 alanda 60 personelle  sürdürmektedir.

Ergün oto TSE HYB 12047 ve ISO 9001, OHSAS 18001 kalite belgesine sahiptir. 22 sigorta şirketi ile anlaşmalı, aynı zamanda tüm resmi kurumlar, özel büyük şirketler ve bireysel müşterileri ile güçlü bir portföyü bulunmaktadır.

Servis hizmetlerinde 2000 yılından bugüne kadar yaklaşık 170.000 adet araca hizmet vermiştir. Müşteri memnuniyet oranı % 94 seviyesindedir.

Şirket misyon ve vizyonundan ödün vermeden çalışan, tecrübelerini,  beşeri müşteri ilişkilerini her geçen gün güçlendiren Ergün Oto, 27 yılını geride bırakarak Adana hatta Türkiye de saygın bir firma olarak tanınmaktadır.

Adana Özel Ford Servisi


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis