Servis Hizmetlerimiz

Lastikten sileceğe, motor yağı değişiminden periyodik araç bakımına kadar tüm hizmetler Euromaster'da. Üstelik ücretsiz check-up da Euromaster'da.

Lastikle İlişkili Hizmetler: 

Lastik satışı (Michelin, BFGoodrich ve Tigar gibi Michelin Grup markaları başta olmak üzere tüm lastik markaları), sökme-takma, balans ayarı, rotasyon, lastik tamiri, nitrojen dolumu, ilave lastik garantisi, lastik saklama hizmeti (lastik oteli).

Ücretsiz  Check-Up: 

Euromaster servis noktalarında sunmuş olduğumuz ücretsiz check-up hizmeti, sürüş güvenliği için olmazsa olmaz; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, akü, sıvılar ( motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu) klima sistemi, ön düzen ve sileceklerin kontrolünü kapsar.

Araç Bakım Hizmetleri: 

Aracınızın hafif bakımını kapsayan periyodik araç bakımı, fren sistemi, motor yağı değişimi, silecek, klima sistemi, akü için Euromaster uzmanlarına güvenebilirsiniz. Güvenli ve konforlu sürüş için aracınızı ücretsiz kontrol ediyor, aracınızın ihtiyaçlarını OEM onaylı orijinal yedek parça ve ürünler kullanarak gideriyoruz.Üstelik sunduğumuz servis hizmetleri için işçilik ve yedek parçaya 2 yıl garanti veriyoruz.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis